Math Kangaroo 2001 Results

Medal 2001 National Winners Medal

LEVEL YEAR NATIONAL PLACE FIRST NAME LAST NAME CENTER NAME CITY STATE

3

2001

1

MACIEJ

ZMYSLOWSKI

Prywatna Szkola Polska im. Jana III Sobieskiego

Chicago & Arlington Hts

IL

3

2001

2

ANNA

JACHEC

Polska Szkola Doksztalcajaca przy Polskiej Fundacji Kulturalnej

Clark

NJ

3

2001

3

ALAN

WARDA

 

Des Plaines

IL

3

2001

4

ARLETTA

GROMEK

Prywatna Szkola Polska im. Jana III Sobieskiego

Chicago &  Arlington Hts

IL

3

2001

5

GINO

RECCHIA

Prywatna Szkola Polska im. Jana III Sobieskiego

Chicago &  Arlington Hts

IL

3

2001

6

MAKSYMILIAN

GORA

Polska Szkola im. Sw. Trojcy

Chicago

IL

3

2001

6

PATRYK

MUSZYNSKI

Prywatna Szkola Polska im. Jana III Sobieskiego

Chicago &  Arlington Hts

IL

3

2001

7

PIOTR

SZCZESNIEWSKI

Polska Szkola Katolicka  (uczen klasy pierwszej)

Lombard

IL

3

2001

8 SPECIAL

ADAM

HAMIELEC

Polska Szkola Katolicka

Lombard

IL

3

2001

8

SEBASTIAN

SZYMANSKI

Prywatna Szkola Polska im. Jana III Sobieskiego

Chicago &  Arlington Hts

IL

3

2001

9

MICHAL

TUTKA

Prywatna Szkola Polska im. Jana III Sobieskiego

Chicago &  Arlington Hts

IL

3

2001

10

NATALIA

KLIMCZUK

Prywatna Szkola Polska im. Jana III Sobieskiego

Chicago &  Arlington Hts

IL

3

2001

10

DAVID

PLUTA

Prywatna Szkola Polska im. Jana III Sobieskiego

Chicago &  Arlington Hts

IL

 

 

 

 

 

 

 

 

4

2001

1

EMILIA

WASZKIELEWICZ

Polska Szkola Katolicka

Lombard

IL

4

2001

2

DANIEL

MARSZALEK

Polska Szkola im. Sw. Maksymiliana Kolbe

Chicago

IL

4

2001

3

JOANNA

KACZMAREK

Polska Szkola im. Sw. Ferdynanda

Chicago

IL

4

2001

4

MICHAL

RYS

Polska Szkola Katolicka

Lombard

IL

4

2001

5

ARKADIUSZ

KUSIAK

Prywatna Szkola Polska im. Jana III Sobieskiego

Chicago &  Arlington Hts

IL

4

2001

6

CONRAD

SAWICKI

Polska Szkola Doksztalcajaca przy Polskiej Fundacji Kulturalnej

Clark

NJ

4

2001

7

MICHAL

OGAR

Polska Szkola Doksztalcajaca przy Polskiej Fundacji Kulturalnej

Clark

NJ

4

2001

8

MATEUSZ

POLEK

Polska Szkola im. Ignacego Paderewskiego

Park Ridge

IL

4

2001

9

DANIEL

DENIS

Polska Szkola Doksztalcajaca przy Polskiej Fundacji Kulturalnej

Clark

NJ

4

2001

9

DAVID

ROZYCKI

Prywatna Szkola Polska im. Jana III Sobieskiego

Chicago &  Arlington Hts

IL

4

2001

10

MARTYNA

KALINOWSKA

Polska Szkola Doksztalcajaca przy Polskiej Fundacji Kulturalnej

Clark

NJ

 

 

 

 

 

 

 

 

5

2001

1

AGNIESZKA

KLIMAJ

Prywatna Szkola Polska im. Jana III Sobieskiego

Chicago &  Arlington Hts

IL

5

2001

2

ADELBERT

SZEWCZYK

Prywatna Szkola Polska im. Jana III Sobieskiego

Chicago &  Arlington Hts

IL

5

2001

3

TOMASZ

GLISZEWSKI

 

Chicago

IL

5

2001

3

KASIA

LIS

Polska Szkola Sw. Trojcy

Chicago

IL

5

2001

4

CHRISTOPHER

SOBOTA

Prywatna Szkola Polska im. Jana III Sobieskiego

Chicago &  Arlington Hts

IL

5

2001

5

JESSICA

KUBALA

Polska Szkola Doksztalcajaca przy Polskiej Fundacji Kulturalnej

Clark

NJ

 

 

 

 

 

 

 

 

6

2001

1

BOGUSLAW

DABEK

 

Chicago

IL

6

2001

2

ANGELIKA

PIWOWARCZYK

Prywatna Szkola Polska im. Jana III Sobieskiego

Chicago &  Arlington Hts

IL

6

2001

2

BARTOSZ

WOJTASIK

 

River Grove

IL

6

2001

3

MARCIN

SKIBICKI

Polska Szkola Doksztalcajaca przy Polskiej Fundacji Kulturalnej

Clark

NJ

6

2001

4

KRYSTIAN

CIOLEK

Polska Szkola im. Emilii Plater

Hoffman Estates

IL

6

2001

5

PAWEL

PRZEPIORKA

Polska Szkola im. Sw. Jakuba

Chicago

IL

6

2001

6

PATRICK

INGLOT

Polska Szkola im. Sw. Blazeja

Summit

IL

6

2001

6

MAGDALENA

MAJCHER

Polska Szkola Doksztalcajaca przy Polskiej Fundacji Kulturalnej

Clark

NJ

6

2001

7

MARTYNA

WIECZOREK

Polska Szkola Doksztalcajaca przy Polskiej Fundacji Kulturalnej

Clark

NJ

6

2001

8

ADAM

LASOTA

 

Fords

NJ

6

2001

9

SEBASTIAN

WEGIELEWSKI

Polska Szkola im. Emilii Plater

Hoffman Estates

IL

6

2001

10

RYSZARD

MARSZALEK

Polska Szkola im. Sw. Maksymiliana Kolbe

Chicago

IL

 

 

 

 

 

 

 

 

7

2001

1

KAZIMIERZ

FILUS

Polska Szkola Doksztalcajaca przy Polskiej Fundacji Kulturalnej

Clark

NJ

7

2001

2

MONIKA

TOMCZYK

Polska Szkola Doksztalcajaca przy Polskiej Fundacji Kulturalnej

Clark

NJ

7

2001

3

MICHAL

CIUREJ

 

Chicago

IL

7

2001

4

RICHI

SOBOLEWSKI

 

Bloomingdale

IL

7

2001

5

GRZEGORZ

FASZCZEWSKI

Polska Szkola Doksztalcajaca przy Polskiej Fundacji Kulturalnej

Clark

NJ

 

 

 

 

 

 

 

 

8

2001

1

PAWEL

KOLANO

Szkola Polska przy Konsulacie RP

Chicago

IL

8

2001

2

BEATA

WIECZOREK

 

Chicago

IL

8

2001

3

MATEUSZ

PODOWSKI

Polska Szkola im. Gen. Tadeusza Kosciuszki

Chicago

IL

8

2001

4

MICHAL

KASKA

Polska Szkola im. Emilii Plater

Schaumburg

IL

8

2001

5

CLAUDIA

GASIOREK

Polska Szkola im. Sw. Konstancji

Chicago

IL

8

2001

5

KRZYSZTOF

KLUZA

Polska Szkola im. Sw. Konstancji

Chicago

IL

 

 

 

 

 

 

 

 

9

2001

1

MARCIN

WIESYK

 

Chicago

IL

9

2001

2

JAKUB

PIECHNIK

 

Niles

IL

9

2001

3

AGATA

KAMINSKA

Prywatna Szkola Polska im. Jana III Sobieskiego

Chicago &  Arlington Hts

IL

9

2001

4

DARIUSZ

GORCZOWSKI

 

Chicago

IL

9

2001

5

DOMINIKA

KOZERA

Polska Szkola im. Sw. Maksymiliana Kolbe

Chicago

IL

9

2001

5

PRZEMYSLAW

STASIUKIEWICZ

 

Chicago

IL

 

 

 

 

 

 

 

 

10

2001

1

JOANNA

MANDECKI

Polska Szkola Doksztalcajaca przy Polskiej Fundacji Kulturalnej

Clark

NJ

10

2001

2

LUKASZ

WESOLOWSKI

 

Buffalo Grove

IL

10

2001

3

LUKASZ

GRABAREK

Prywatna Szkola Polska im. Jana III Sobieskiego

Chicago &  Arlington Hts

IL

10

2001

4

PATRYCJA

CHMURA

 

Chicago

IL

10

2001

5

KAMIL

KROL

 

Chicago

IL

 

 

 

 

 

 

 

 

11

2001

2

GEORGE

SOBOTA

Prywatna Szkola Polska im. Jana III Sobieskiego

Chicago &  Arlington Hts

IL

 

 

 

 

 

 

 

 

12

2001

1

AGNIESZKA

KIELJAN

Szkola Polska przy Konsulacie RP

Chicago

IL